Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
İstanbul °C

ÇOCUKLARIN BU YAZ ADRESİ HALİLİYE BELEDİYESİ’NİN YÜZME KURSLARI OLACAK

ÇOCUKLARIN BU YAZ ADRESİ HALİLİYE BELEDİYESİ’NİN YÜZME KURSLARI OLACAK
21.06.2022
A+
A-

 

 

ÇOCUKLARIN BU YAZ ADRESİ HALİLİYE BELEDİYESİ’NİN YÜZME KURSLARI OLACAK

Bir 6 kişi, havuz ve yazı görseli olabilir
Haliliye Belediyesi tarafından Yaz Spor Okulları kapsamında yüzme kursu başlatıldı. Eğitmenler nezaretinde yüzme öğrenen çocuklar, tatili yüzme öğrenerek değerlendireceklerini ifade ederek, Başkan Mehmet Canpolat’a teşekkür etti.
Haliliye Belediyesi tarafından başlatılan Yaz Spor Okulları kapsamında çocuklar yüzme öğreniyor.

Bir 9 kişi, havuz ve yazı görseli olabilir
Belediye Başkanı Mehmet Canpolat’ın talimatlarıyla Kültür ve Sosyal İşleri Müdürlüğü bünyesinde yürütülen Yaz Spor Okulları kapsamında açılan yüzme kursları başladı. Recep Tayyip Erdoğan Kültür Merkezi ve Eyyüp Cenap Gülpınar Spor ve Yaşam Merkezinde başlatılan kurslar ile çocuklar, profesyonel hocalar eşliğinde yüzme öğreniyor. Kız ve erkek çocuklar için yaş aralıklarına göre seanslar halinde yürütülen yüzme kursunda çocuklara temel yüzme eğitimi veriliyor. Eğitmenler çocuklara yüzmenin temel kurallarını öğretirken, suda panik yaşamamaları için yapılması gerekenleri aktarıyor.

Bir 6 kişi, havuz ve yazı görseli olabilir
Yüzme kursunun başlamasıyla ilk seanslar çocuklar tarafından dolup taşarken, bu yaz yüzmeyi öğreneceklerini ve tatili Belediye bünyesindeki kurslara gelerek değerlendireceklerini ifade eden çocuklar, Haliliye Belediyesine ve Belediye Başkanı Mehmet Canpolat’a teşekkür etti.

Bir 8 kişi, havuz ve yazı görseli olabilir
Kültür ve Sosyal İşleri Müdürlüğü tarafından yapılan açıklamada ise yüzme kursu için kayıtların devam ettiği ve Recep Tayyip Erdoğan Kültür Merkezi ile Eyyüp Cenap Gülpınar Spor ve Yaşam Merkezinden alındığı kaydedildi. Detaylı bilgi almak isteyen vatandaşların ise “444 22 63” numaralı İletişim Merkezi ile irtibata geçebileceği belirtildi.

 

 

REKLAM ALANI